top of page
Proje Yönetim Süreci
9.PNG

Proje Yönetim Süreci

GP Döküm uzun yıllardır alüminyum yüksek basınçlı döküm alanında edindiği bilgi birikimini, genç ve dinamik mühendis kadrosu ile her geçen gün tazelemektedir. Tasarım merkezi bünyesinde farklı alanlarda hizmet veren müşterilerinin ihtiyaçlarına kullandığı tasarım ve simülasyon programları ile çözüm üretme odaklı yüksek kalitede mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Tasarım ve smülasyn Programları

Tasarım ve Simülasyon Programları

solidworks.PNG
f360.PNG
castle.PNG
creality.PNG
zaxe.PNG
Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Şirketimizde etkin kalite kontrol süreçlerinin devamlılığı ile kalite etkinliğini azaltacak durumlara karşı tedbir alınarak kaliteye yüksek oranda hakim olunması sağlanılmaktadır. Bölece işletmemizin tutarlı ürün üretimi sayesinde yüksek kalitede  hizmet verilmesi ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olunmaktadır. 

Belirlenen kalite standarlarımıza odaklı operasyonel süreçler profesyoel bir şekilde yürütülmektedir. Müşterilerimizden aldığımız her geri dönüş üzerinde titizlikle çalışılıp sürekli iyileştirme süreçleri hakim olmaktadır. 

Üretimimizin her aşamasında kalite kontrol süreçleri kalite kontrol birimimiz tarafından dikkatle takip edilmektedir. Üretim sürecinde olan her ürün gerektirdiği kontrol sürecinden geçerek hata oranlarının mümkün olan en düşük seviyede tutulması sağlanmaktadır. 

bottom of page